MikroTik 4GB RAM, 1200MHz, OS L6 CCR1036-12G-4S
MikroTik  4GB RAM, 1200MHz, OS L6 CCR1036-12G-4S

MikroTik 4GB RAM, 1200MHz, OS L6 CCR1036-12G-4S


CCR1036-12G-4S PŘEHLED CCR1036-12G-4S je super výkonný router s 36-ti jádrovým CPU. Dokáže zpracovat až 24 miliónů packetů za vteřinu, celková propustnost 16 Gbit/s - full wire speed. Zařízení přichází v 1U šasi optimalizovaném pro instalaci do racku, má 12 Gbit ethernet portů, 4 SFP sloty, USB port a dotykový displej, který umožňuje jednoduchou konfiguraci a přehled o stavu jednotky a sítě. CCR1036-12G-4S má dva SODIMM sloty, standardně je dodávané s 4GB RAM, ale není zde žádný limit, tj. lze bez problémů rozšířit na 16GB nebo více. Na zařízení běží RouterOS L6 - plně vybavený a mnoha lety ověřený systém umožňující funkce jako dynamic routing, hotspot, firewall, MPLS, VPN, advanced quality of service, load balancing and bonding, real-time configuration a monitoring - seznam jen několik z mnoha nabízených možností RouterOS systému. Varianty Cloud Core routerů v prodeji: 5170001992 CCR1016-12G MikroTik CCR1016-12G 2GB RAM, 1200MHz, RouterOS L6 • standardní model s 16-ti jádrovým CPU Tilera Tile-Gx16 (1,2GHz),12Gbps ethernet porty, 2GB RAM (rozšiřitelná libovolně), USB portem, RS-232, dotykovým barevným LCD displejem, 1U rackmount šasi, zdroj 5170001994 CCR1016-12G-BU MikroTik CCR1016-12G-BU 2GB RAM, 1,2GHz, OS L6 • verze bez šasi, dotykový barevný LCD displej orientován rovnoběžně s PCB, napájení přes power jack, napáječ přibalen 5170001991 CCR1036-12G-4S MikroTik CCR1036-12G-4S 4GB RAM, 1200MHz, OS L6 • standardní model s 36-ti jádrovým CPU Tilera Tile-Gx36 (1,2GHz),12x 1Gbps ethernet porty, 4GB RAM (rozšiřitelná libovolně), 4x SFP porty, USB portem, RS-232, dotykovým barevným LCD displejem, 1U rackmount šasi, zdroj 5170001993 CCR1036-12G-4S-EM MikroTik CCR1036-12G-4S-EM 16GB RAM, 1.2GHz, OS L6 • oproti standardnímu provedení rozšířená paměť RAM na 16GB 5170001995 CCR1036-8G-2S+ MikroTik CCR1036-8G-2S+ ROS L6,10G SFP+ • verze s 8x 1Gbps porty, 2x SFP+ pro 10G moduly, 4GB instalované paměti RAM 5170001996 CCR1036-8G-2S+EM MikroTik CCR1036-8G-2S+EM ROS L6,10G SFP+ • verze s 8x 1Gbps porty, 2x SFP+ pro 10G moduly, 16GB instalované paměti RAM SFP moduly kompatibilní s CCR1036: 517000461 S-31DLC20D MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G • 1310nm Dual LC connector, spoje do vzdálenosti 20km Single Mode, with DDM 517000462 S-85DLC05D MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G • 850nm Dual LC connector, spoje do vzdálenosti 550m Multi Mode, with DDM 517000463 S-3553LC20D MikroTik SFP modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G S-35/53LC20D je sada 2 SFP (někdy též označované jako WDM SFP): • S-35LC20D je 1.25G Single Mode optical SFP, LC connector, T1310nm/R1550nm, spoje do vzdálenosti 20km, podpora DDM • S-53LC20D je 1.25G Single Mode optical SFP, LC connector,T1550nm/R1310nm, spoje do vzdálenosti 20km, podpora DDM 517000464 S+85DLC03D MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit • S+85DLC03D je 10G SFP+ transceiver, LC connector, 850nm, spoje do vzdálenosti 300m, Multi Mode 517000465 S+31DLC10D MikroTik SFP+ modul S+31DLC10D, SM, 10km, 10Gbit • S+31DLC10D je 10G SFP+ transceiver, connector, 1310nm, spoje do vzdálenosti 10km Single Mode Produktové video ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QWnWZIjb6q4 SPECIFIKACE CPU speed • 1200MHz CPU cores • 36 RAM • 4GB Architecture • Tile GX LAN ports • 12 Gigabit • Yes USB • Yes Power Jack • IEC C14 standard connector 110/220V (PSU included) PoE • No Voltage Monitor • Yes CPU temperature monitor • Yes Dimensions • 355x145x55cm Operating Systém • RouterOS v6 (64bit) Temperature range • Max ambient temperature 50C @1.2Ghz; 70C @1Ghz CPU core frequency RouterOS License • L6 Current Monitor • Yes CPU • Tilera Tile-Gx36 Max Power consumption • 60W SFP ports • 4 MikroTik CCR1036-12G-4S 4GB RAM, 1200MHz, OS L6 na Nej-ceny.cz
Více


Nabídky všech obchodů zbobrazit: dle relevance od nejlevnějšího od nejdražsího
MikroTik 4GB RAM, 1200MHz, OS L6 CCR1036-12G-4S
skladem
23 052 Kč